Uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów woj. lubuskiego, organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Gorzowie, odbyła się 12.04 2016 r. w Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonia Gorzowska.
Podczas tej uroczystości nasi laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe wręczane przez panią kurator Ewę Rawę w obecności przedstawiciela wojewody lubuskiego, pana Romana Sondeja - dyrektora generalnego Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego, a także konsultantów Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie - autorów testów konkursowych oraz nauczycieli, opiekunów i rodziców uczniów.

Oto nasi laureaci:

Aleksandra Mroczek - laureatka 3 przedmiotów: języka francuskiego, języka angielskiego, geografii oraz konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Nadia Herchi - laureatka 2 przedmiotów|: języka francuskiego i biologii

Mikołaj Tront - laureat 2 przedmiotów|: geografii i historii
Ida Vavon - języka francuskiego
Justyna Kiwka - języka polskiego
Agata Porębska - języka polskiego
Martyna Tchórzewska - języka angielskiego
Krystian Skoczylas - fizyki
Mateusz Sozański - fizyki
Jakub Mleczko - biologii

Naszym laureatom towarzyszyła w-ce dyrektor naszej szkoły - p. A.Hanisz oraz nauczyciele, którzy za przygotowanie laureatów również otrzymali podziękowanie z rąk pani kurator Ewy Rawy: