logo d

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2016/2017

Przedmiot

Imie

Nazwiko

Punkty

procent

Tytuł

Nauczyciel

1

Geografia

Iwan

Tswigun

25

62.50%

Finalista

Arleta Majchrzak

2

Fizyka

Iwan

Tswigun

55

91.70%

Laureat

Maria Seifert

3

Fizyka

Adam

Sadowski

54

90.00%

Laureat

Jan Pawlak

4

Fizyka

Stanisław

Jaraczewski

50

83.30%

Finalista

Jan Pawlak

5

Język angielski

Martyna

Tchórzewska

60

100.00%

Laureat

Katarzyna Galant

6

Język angielski

Patrycja

Olejnik

57

95.00%

Laureat

Lucyna Najbar

7

Język angielski

Anna

Król

56

93.30%

Laureat

Magdalena Ciesielska - Staniewicz

8

Język angielski

Jędrzej

Teluk

56

93.30%

Laureat

Katarzyna Galant

9

Język angielski

Oliwia

Macur

51

85.00%

Finalista

Agnieszka Grzymkowska

10

Historia

Wojciech

Krawczyk

25

62.50%

Finalista

Anna Baka

11

Biologia

Barbara

Lewandowska

45

90.00%

Laureat

Borowska-Pietrzak

12

Biologia

Adam

Sadowski

45

90.00%

Laureat

Sylwia Błażejczak

13

Biologia

Kinga

Karbowiak

42

84.00%

Finalista

Anna Grygajtis

14

Biologia

Monika

Szczerba

39

78.00%

Finalista

Irena Borowska-Pietrzak

15

Język niemiecki

Liwia

Krzyszczyk

66.5

83.10%

Finalista

Katarzyna Zelek

16

Język niemiecki

Szymon

Kazimierczyk

62

77.50%

Finalista

Urszula Gadacz

17

Chemia

Adam

Sadowski

32

80.00%

Finalista

Anna Grygajtis

18

Język polski

Zuzanna

Strehl

23

92.00%

Laureat

Honorata Talaga

19

Język polski

Wiktoria

Lechowicz

20

80.00%

Finalista

Syliwa Popadiuk

20

Język polski

Ewa

Iwanowska

19

76.00%

Finalista

Honorata Talaga

21

Język polski

Dominika

Tarasiewicz

19

76.00%

Finalista

Renata Lechowicz

22

Język polski

Alicja

Kurpiel

17

68.00%

Finalista

Honorata Talaga

23

Język polski

Paweł

Lewandowski

17

68.00%

Finalista

Renata Lechowicz

24

Język polski

Pola

Smolińska

17

68.00%

Finalista

Angelika Tumas

25

Język polski

Wiktoria

Ziółek

15

60.00%

Finalista

Wanda Szymańska

26

Język polski - cz. ustna

Zuzanna

Strehl

36

90%

Laureat

Honorata Talaga

27

Matematyka

Iwan

Tswigun

36

90.00%

Laureat

Izabella Kęsy

28

Matematyka

Milena

Szałankiewicz

33

82.50%

Finalista

Monika Filipek

29

Matematyka

Mateusz

Sabuk

27

67.50%

Finalista

Łukasz Szydłowski

30

Język francuski

Agata

Porębska

55

91.70%

Laureat

Halina Bogucewicz

31

Język francuski

Dagmara

Pawłowska

51

85.00%

Finalista

Halina Bogucewicz