Zielonogórskie młodzieżowe teatry w których skład wchodzą uczniowie Lotnika! - Teatr Zza Winkla i Teatr Czyli CHILLI z Zielonogórskiego Ośrodka Kultury otrzymały zaproszenie do udziału w Ogólnopolskim Przeglądzie Teatralnym - XIV Młodzieżowych Zatargach z Teatrem, organizowanym przez Teatr Stary w Bolesławcu.

Grand prix Zatargów jury przyznało znakomitemu spektaklowi "Musisz...?" w reżyserii Anny Olechnowicz. Teatr ten otrzymał także Nagrodę Publiczności. Nagrody aktorskie przyznano uczniom naszej szkoły! Berenice Brawer - Klasa 1D LO z teatru Zza Winkla oraz Aleksandrowi Buchowieckiemu - Klasa 3A GIM z teatru Czyli CHILLI. Nagrodę za reżyserię otrzymała Anna Olechnowicz. Teatry zdobyły także zbiorową nagrodę za etiudę teatralną o Boleslawie Leśmianie.

 

3 3
5 2
     


Członkowie grupy Czyli CHILLI w tym uczniowie naszej szkoły!
Ala Kurpiel, Aleksadner Buchowiecki, Oliwia Skoczylas, Basia Lewandowska, Artur Gołuch, Wojciech Krawczyk