Lp.

Kiedy?

Co?

Gdzie?

1.

11:00-16:00

Otwieramy Drzwi/Lotnik Tour- spotkania nauczycieli przedmiotowych i uczniów naszej szkoły z gośćmi w salach lekcyjnych; quizy przedmiotowe, konkursy, informacje o systemie szkolnym i specjalizacjach. Wybierz się na szalony tour po Lotniku z naszą uczynną ekipą oprowadzającą - dowiedz się z pierwszej ręki jak to jest u nas w Lotniku!

Sale lekcyjne

2.

11:00 – 16:00

Lotnik Cafe – kawiarenka oraz Lotnik na ekranie (zdjęcia z imprez i filmy promocyjne)

świetlica

3.

12:30 i 13:30

Przedstawienie teatralne uczniów naszej szkoły pt : ‘MUSISZ’

świetlica

4.

11:00 – 15:30/16:00

‘Fantastyczna Czwórka’ - szkolny klub fantastyki - sesje gier RPG (o pełnych godzinach)

gawronówka

oraz sala nr 6

5.

Popołudniu

Prezentacja zespołu Dragons (futbol amerykański)

boisko szkolne

6.

11:00-16:00

Piknik przed szkołą, czyli grill, grochówka i lody

przed szkołą

7.

11:00-16:00

Zostaw po sobie ślad - czyli daj upust swojej ekspresji artystycznej i zostaw po sobie trwały ślad na płótnie

trawnik przed szkołą

8.

16:00 -  18:00

16:00-16:45

AFTERPARTY !!!

Talent Show - występy wokalne uczniów Lotnika oraz pokazy taneczne grupy

Keep On Dancing

świetlica

16:50-18:00

AFTERPARTY !!!

Występ Bębniarski uczniów Lotnika - Efka  & Tomek

Koncert BEZSENSU

boisko szkolne

9.

11:00/11:30

Występ zespołu Tabasco Break Rebels

świetlica

10.

11:00-16:00

Ponadto w programie:

fotobudka(darmowe zdjęcia:), belgijka !!!, darmowe lody

Lokalnie:)

11.

11:00-16:00

J.angielski : spotkania z nauczycielami oraz uczniami, którzy opowiedzą o systemie nauczania j. Angielskiego, współpracy z organizacją AIESEC i o specjalizacji językowej  w sali A1. W sali A2 z kolei można spróbować swoich sił w grach i zabawach językowych

A2

A2

12.

11:00-16:00

J. niemiecki : spotkania z nauczycielami przedmiotu oraz gry i zabawy językowe

A5

A6

13.

11:00-16:00

Matematyka i fizyka : spotkanie nauczycieli zespołu, licealistów i absolwenta Lotnika przy dwóch stanowiskach konsultacyjnych. Ponadto konkurs matematyczny z nagrodami oraz laboratorium fizyczne

21

14.

11:00-16:00

Chemia i biologia : stoisko tematyczne o zdrowym jedzeniu, warsztaty: zrób ‘coś z niczego’ - racjonalne wykorzystanie odpadów.

O godz. 11:00, 12:00, 13:00, 14:00 i 15:00 pokazy ciekawych doświadczeń ‘chemiczny spektakl

31

15.

11:00-16:00

J. polski : Napięty rozkład jazdy:)

11:20 I 14:30 - Debata Prometeusz - Zeus

11:45 i 14:00 - Pszczółka (łamigłówki językowe)

13:30 - inscenizacje wierszowe

15:00 - kalambury mitologiczne

12:20 - Zemsta - przedstawienie(s.12)

13:00 - Hamlet - przedstawienie(s.12)

17 i 12

16.

11:00-16:00

J. włoski : spotkanie z nauczycielami przedmiotu oraz

11:00 - 15:00 - o pełnych godzinach : lekcja języka włoskiego (pokaz filmu nakręconego przez uczniów),

A o 11:30, 12:30, 13:30, 14:30 i 15:30 spróbujcie swoich sił w Quizie wiedzy o Włoszech

5

17.

11:00-16:00

J. francuski : spotkanie z nauczycielem przedmiotu oraz co 15 minut prezentacja, piosenki i quiz związany z kulturą obszaru francuskojęzycznego

4 lub 7

18.

11:00-16:00

Geografia i historia : spotkania z nauczycielami przedmiotów oraz konkursy geograficzno-historyczne

1

19.

11:00-16:00

Dni Życia i Resuscytacja - spotkanie informacyjne oraz pokazy

2

20.

12:00-15:30

Sport w Lotniku : będzie się działo.....

12:00 i 14:00 - belgijka!!!!!!!

12:00-15:30- kącik zdrowego żywienia, zdrowy styl życia (salka fitness)

12:00-15:30 - próby siłowe - pokazy prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń (salka - siłownia)

12-15:30 - testy sprawności fizycznej:

ü  Test siły

ü  Test wytrzymałości

ü  Test skoczności

ü  Test Szybkości

ü  Test gibkości

ü  Test zwinnościowy

Sala gimnastyczna