Pierwsza konferencja w ramach Kampanii #StopDop1

21.02.2019r. odbyła się pierwsza konferencja w ramach Kampanii #StopDop. Przeszkoleni zostali pracownicy Zespołu Szkół Akademickich w Zielonej Górze.

Pierwszą część szkolenia poprowadził kom. Jacek Magierski-Kobryń, Naczelnik Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP Zielona Góra. Jego prezentacja na temat narkotyków i substancji psychoaktywnych.obecnych na polskim rynku, a także przepisów polskiego prawa odnoszących się do ich rozprowadzania i posiadania, była nie tylko ciekawa, ale także dała wszystkim wiedzę, dzięki której łatwiej będzie nam rozpoznać substancje szkodliwe, a także lepiej zareagować w sytuacji styczności z narkotykami czy NSP.

2
 

Drugim prowadzącym był Pan Robert Górski, lekarz zielonogórskiego pogotowia i radny, który opowiedział i pokazał jakie są skutki zażywania dopalaczy. Zdjęcia, które nam pokazał, na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci.

Dziękujemy obu Panom za tę wiedzę przekazaną nam w tak ciekawy i prosty sposób, i mamy nadzieję, że już wkrótce odbędą się kolejne szkolenia.