Turniej logo2

Zaczynamy turniej wiedzy!

Rusza XII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej organizowanego przez magazyn „Charaktery”. Na zwycięzców czekają indeksy na psychologię!

 W Turnieju biorą udział uczniowie IV LO, którzy choć trochę interesują się psychologią. To wielka przygoda i duże wyzwanie, a wiadomości zdobyte podczas przygotowań zostają na całe życie. Wiedza ta poszerza horyzonty, zmienia punkt widzenia na wiele spraw, a przede wszystkim pomaga w codziennych, bardziej i mniej trudnych sytuacjach życiowych.

W tym roku uczestnicy będą czytać specjalne artykuły publikowane w „Charakterach” oraz lekturę turniejową: Złość. Jak nie zmienić jej we wściekłość. Swoją wiedzę najpierw sprawdzą podczas eliminacji online. Sto osób z najlepszymi wynikami przejdzie do finału, który odbędzie się wiosną 2020 roku w Warszawie. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody: indeksy na stacjonarne studia magisterskie na kierunku psychologia w Instytucie Psychologii na Wydziale Filozoficznym UJ, a także stypendia i nagrody rzeczowe.

Opiekun: Alicja Hanisz