Drodzy Uczniowie!

W związku z zawieszeniem zajęć w naszej szkole do dnia 25 marca 2020 r., przekazuję Wam ważne informacje:

- unikajcie miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe); przestrzegajcie zasad higieny i bezpieczeństwa:
- pozostańcie w domach,
- myjcie często ręce,
- zdrowo się odżywiajcie,
- spędzajcie czas na świeżym powietrzu (spacery w lesie rekomendowane),
- dbajcie o swoje zdrowie psychiczne: przeczytajcie dobrą książkę, obejrzyjcie ulubiony film itp.,
- nie ulegajcie panice, utrzymujcie kontakty online z przyjaciółmi i znajomymi, jeśli będziecie mieli problemy lub trudności, z którymi trudno Wam sobie poradzić, zgłoście to        proszę dyrekcji przez dziennik elektroniczny - my skierujemy Was do osób zaufanych, które na pewno Wam pomogą,
- nie organizujcie i unikajcie spotkań towarzyskich.

Oceny za drugi trymestr zostaną wystawione przez Nauczycieli na podstawie Waszych dotychczasowych osiągnięć. Jeśli macie pytania lub zastrzeżenia co do oceny, napiszcie wiadomość do danego Nauczyciela i Wychowawcy przez dziennik elektroniczny.
Sprawdzajcie codziennie dziennik elektroniczny; Nauczyciele prześlą Wam zagadnienia do samodzielnej pracy (materiały powtórzeniowe). Nie będzie to materiał nowy ani weryfikowany późniejszą oceną.
Kochani Maturzyści! W poniedziałek (16.03.2020) otrzymacie grafik konsultacji online. Skorzystajcie z nich, żeby lepiej przygotować się do egzaminu maturalnego. Skontaktujcie się przez dziennik elektroniczny z wybranym Nauczycielem, który poinformuje Was o formie prowadzenia zajęć online.

Życzymy Wam dużo zdrowia, spokoju i pozytywnych myśli,
Agnieszka Makarska
Katarzyna Galant