reklama 1

1 1

Niezmiernie miło nam poinformować, że w dniu 3 czerwca 2020r. Lubuski Oddział Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Zielonej Górze oficjalnie objął swoim patronatem oddziały medyczne w IV Liceum Ogólnokształcącym w Zielonej Górze. Dyrektor szkoły, p. Agnieszka Makarska podpisała porozumienie o współpracy z dyrektorem oddziału, p. Piotrem Bromberem.

W ramach umowy uczniowie IV LO będą uczestniczyć w spotkaniach z lekarzami specjalistami oraz brać udział w warsztatach związanych ze zdrowym trybem życia i profilaktyką chorób cywilizacyjnych i społecznych. Porozumienie umożliwia uczniom również wizyty w podmiotach medycznych na terenie Zielonej Góry, w celu zapoznania z nowoczesną aparaturą diagnostyczną, pracą lekarzy specjalistów i metodami badań laboratoryjnych.

Witamy na pokładzie Lotnika nowego partnera i liczymy na owocną współpracę!