LOTNIK

Plakat

W czwartek, 17.12.15r., odbędą się jednodniowe rekolekcje szkolne pt. "Gra o Tron", na terenie szkoły w godzinach 09:00-13:00.

Uczniowie spotykają się w klasach o 09:00, wychowawcy sprawdzają obecność na przypisanej na ten dzień dodatkowej lekcji wychowawczej. Następnie uczniowie udają się według planu dostarczonemu wychowawcy do różnych miejsc w szkole. W programie rekolekcji są m.in. jasełka przygotowane przez kółko teatralne, konferencja Diecezjalnego Duszpasterza Młodzieży ks. Roberta Patro, koncert w wykonaniu grupy ewangelizacyjnej, prezentacje wolontariatu i Światowych Dni Młodzieży, kawiarnia i możliwość korzystania z wielu gier planszowych. Zapraszamy do udziału wszystkie zainteresowane osoby, również te nieuczestniczące w lekcjach religii.