Przyjazd do internatu

Drogi Wychowanku,

• Przyjazd do internatu możliwy jest od dnia 31.08.2022r (środa) od godz. 15.00.
  • Przed przyjazdem do internatu zapoznaj się z zasadami przebywania w internacie. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące zasad pobytu wychowanków dostępne są na stronie internetowej szkoły, w zakładce internat.
  • Klucz do pokoju otrzymasz w recepcji szkoły.
  • Przywieź ze sobą: własny komplet pościeli, prześcieradło i poszewkę, rzeczy osobiste, środki higieniczne oraz sztućce, talerzyk, miskę i kubek do własnego użytku tzn. niezbędne rzeczy i przedmioty codziennego użytku, kartę obiadową, legitymację szkolną, książki, zeszyty.
  • Nie zabieraj z domu dużo jedzenia. Stołówka otwarta jest od dnia 01.09.2020r. (czwartek) od śniadania, od godz. 7.00.

Drogi Rodzicu,

• Odpłatność za zakwaterowanie wynosi 150,00 zł za miesiąc. Płatność na konto szkolne, z miesięcznym wyprzedzeniem, do 20-go każdego miesiąca.
  • Stawka żywieniowa dzienna wynosi 24,00 zł, w tym śniadanie 8,50 zł, obiad 9,00 zł, kolacja 6,50 zł. Kwota do zapłaty jest zmienna co miesiąc w zależności od liczby żywionych dni. Płatność na konto szkolne, z miesięcznym wyprzedzeniem, do 20-go każdego miesiąca.
  • WAŻNE! Wpłaty możliwe są wyłącznie na konto bankowe. Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat za zakwaterowanie oraz wyżywienie.
  • Opieka w internacie sprawowana jest od niedzieli od godz. 15.00, do piątku do godz. 18.00.
  • Rodzic/opiekun prawny zobowiązany jest poinformować placówkę o ewentualnej nieobecności wychowanka oraz podać termin planowanej nieobecności.
  • Rodzic/opiekun prawny zobowiązany jest do zapoznania się zasadami przebywania  w internacie. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące zasad pobytu wychowanków dostępne są na stronie internetowej szkoły, w zakładce internat.

Do zobaczenia! CZEKAMY NA WAS!