Stypendia Prezydenta Miasta Zielona Góra

Uroczyste wręczenie nagród i stypendiów Prezydenta Miasta Zielona Góra dla najlepszych uczniów.
23 czerwca w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego, odbyła się uroczystość wręczenia nagród i stypendiów dla najlepszych absolwentów, finalistów i laureatów olimpiad. Naszą szkołę reprezentowali Weronika Chełminiak, Amelia Koch, Magdalena Józefowicz , Antonina Niewiadomski oraz Wiktor Borzym. Wyróżnienia otrzymali także nauczyciele – opiekunowie, którzy swoją wiedzą, zaangażowaniem i wsparciem pomagali uczniom osiągać sukcesy na najwyższym poziomie. Nagrodzone zostały Anna Baka , Sylwia Jasek oraz Pani Dyrektor.
Uroczystość ta to okazja do podsumowania wielu miesięcy ciężkiej pracy, wytrwałości i rozwijania pasji. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz ich opiekunom wspaniałych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych etapach edukacji i kariery.
👏 Serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i społeczności szkolnej!📚📖👍🏆