Dnia 27 maja 2026 r. uczniowie klasy 1a odwiedzili Dom dla osób w starszym wieku – Alternatywna Przestrzeń Seniora. Wizytę zrealizowano w ramach projektu z edukacji obywatelskiej pod opieką p. Anny Baka. Zarówno my, jak i pensjonariusze byliśmy bardzo szczęśliwi z możliwości wspólnego spędzenia czasu. Odbyliśmy wiele ciekawych i interesujących rozmów. Dziękujemy za otwartość, ciepło i życzliwość wszystkim pensjonariuszom, pracownikom i osobom prowadzącym Dom Seniora


