Klub Wolontariatu PANDA

Wolontariat Panda przy Zespole Szkół Akademickich w Zielonej Górze

opiekun koła: mgr Agnieszka Mitela
„siedziba”: gabinet A7

Szkolny Klub Wolontariatu w Zespole Szkół Akademickich powatał jako inicjatywa uczniów, ktorzy chcą pomagać innym, sa gotowi poświecić swój wolny czas dla innych. Wolontariuszem może zostać każdy uczeń naszej szkoły. Spotykamy się w środy, przygotowując działania, oceniając inicatywy, aby działać.

Każda akcja jest dla nas nowym przeżyciem. Towarzyszą inne, coraz mocniejsze emocje, które napędzają w nas pozytywne wibracje.

Dzięki poznawaniu nowych ludzi, którym pomagamy, mamy inny pogląd na otaczający świat. Łapiemy dystans do niego, a także do samych siebie. Dużo myślimy o innych ludziach i ich potrzebach, dzięki czemu mamy możliwość aby docenić to, co posiadamy i jakimi szczęśliwymi ludźmi powinniśmy być, a często nie jesteśmy.

Zapraszamy na nasz blog: Nowe Spojrzenie Na Świat

blogger

Tam na bieżąco można dowiedzieć się o aktualnych naszych działaniach.

ZAPRASZAMY – ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM PANDA 🙂

Wolontariat to działanie, dlatego celem naszym jest współpraca z instytucjami, jak:

• Hospicjum w Zielonej Górze
  • Dziecięcym  Oddziałem Szpitala Wojewódziego