UWAGA MATURZYŚCI! Wydawanie zaświadczeń OKE o wynikach egzaminu maturalnego

logo lotnik

Wydawanie zaświadczeń OKE o wynikach egzaminu maturalnego

11 sierpnia 2020r. 9:00 – 12:00

KlasaWejścieMiejsce
3aD – wejście tylne, przy sali 01Sala 11
3bD – wejście tylne, przy sali 01Sala 21
3cA – główneŚwietlica
3dA – główneŚwietlica
3eB – wejście od parkinguStołówka
3fB – wejście od parkinguStołówka
3gB – wejście od parkinguStołówka

Z uwagi na zagrożenie związane z rozprzestrzenianiem się COVID-19 na terenie kraju prosimy o odebranie zaświadczeń zgodnie z harmonogramem przedstawionym powyżej.

1. Absolwenci muszą mieć przygotowane wypełnione obiegówki.
2. Biblioteka będzie tego dnia otwarta, jeśli ktoś będzie chciał zwrócić książkę lub podbić obiegówkę.
3. Po wejściu do szkoły, absolwent kieruje się do sali wg powyższego planu celem odebrania zaświadczenia OKE i innych dokumentów. Po odebraniu dokumentów, należy bezzwłocznie opuścić budynek szkoły.
4. Podczas pobytu w szkole, należy pamiętać o stosowaniu się do obostrzeń sanitarnych związanych z pandemią COVID-19, tj. należy zakryć usta i nos maseczką lub przyłbicą, zdezynfekować ręce po wejściu do szkoły środkiem dostępnym przy drzwiach wejściowych, zachowywać odległość 1,5-2 m od innych osób przebywających na terenie szkoły, nie grupować się.
5. UWAGA! Zabrania się przychodzenia i przebywania na terenie szkoły osobom wykazującym objawy infekcji lub przebywającym na kwarantannie.
6. W przypadku, gdy absolwent jest chory i nie może odebrać dokumentów w tym dniu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na inny termin odbioru dokumentów.