Komunikat Dyrekcji IV LO

logo lotnik

Szanowni Państwo,

Zgodnie z decyzją administracji państwowej, kształcenie na odległość dla uczniów, które miało pierwotnie trwać do 27.11.20r. zostaje przedłużone do 24.12.20r. Ponadto, zgodnie z nowymi ustaleniami, nastąpiła zmiana w terminarzu roku szkolnego dotycząca ferii zimowych. Dla wszystkich województw ustalono jeden termin przerwy w zajęciach lekcyjnych – 04-17.01.21r., co przy utrzymaniu obostrzeń dotyczących ruchu turystycznego ma przyczynić się do zatrzymania wzrostu zakażeń COVID-19 w kraju.

W poniedziałek, 30.11.20r., rozpoczyna się kolejny trymestr nauki w naszej szkole. Tego dnia lekcje odbędą się w trybie skróconym, nauczyciele zapoznają uczniów z rozkładem materiału oraz form i podadzą daty ich przeprowadzenia.

Z życzeniami zdrowia i spokoju,

Dyrekcja IV LO